Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış çalışmalarında sizlere klima servisinde ve satışında yıllardır destek vermeyi sürdürmekteyiz. Değişen iklim koşulları sebebiyle özellikle yazlar çok kurak ve sıcak geçmeye başlamaktadır. Ev, ofis ve iş yerlerinde çok sıcaktan durmak neredeyse imkansız olmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber klimalar ön planda olmakta ve hemen her yerde klima bulunmaktadır. Klima tercihi yapılırken en çok az enerji tüketimi ve verimli bir performans aranmaktadır.

Mitsubishi klimalar Japon teknolojisiyle sizlere en verimli performansı sağlamakta ve düşük enerji tüketimiyle faturanızı hafifletmektedir. Klimaları seçiminde en önemli etken verimlilik diye belirtmiştik. Klima takılacak olan alanın büyüklüğü klima kapasitesi buna göre mutlaka tercih edilmelidir. Büyük bir salon serinletilecekse mutlaka bu alanın metrekaresine uygun bir klima boyutu daha verimli bir ısıtma-soğutma yapacaktır.

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak firmamız bölgede aktif olarak klima servislerini büyük bir ivedilikle gerçekleştirmektedir. Klima kullanan tüketiciler mutlaka düzenli aralıklarla klima bakımlarını yaptırmaları gerekmektedir. Klima bakım zamanı geldiğini nasıl anlarsınız? Genellikle klima çalışma süresince istenilen soğukluk ayarında soğutma yapmaması, aynı zamanda istenilen sıcaklığı gerçekleştirmemesi en büyük belirtiler arasındadır. Klimaların sadece ısıtma-soğutma değil kendi iç mekanızmasında klima gazının bitişi ve ana sistem borularının temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız klima servislerinde tüm bakım işlemlerini detaylı ve titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Klima satın alan kullanıcılar belirli bir süre sonrasında klimanın gerekli soğutma-ısıtma işlemini yapmadığı ve yeterli olmadığını söylemektedirler. Firmamız öncelikle servise gittiğinde klimanın herhangi bir motor ve işlevsel sorunu olup olmadığı kontrol etmektedir. Herhangi bir sorun yoksa bu durumda en çok karşılaştığımız tüketicilerin klima satın alımında mekanına uygun ebatta klima seçmemesi yer almaktadır. Tüketiciyi klima satışında mutlaka doğru yönlendirmek gerekmektedir. Tüketicinin klimayı verimli ve ta kapasite kullanabilmesi için klima takılacak olan alanın büyüklüğüne uygun kapasitede klima modeli sunulmalıdır.

Riva Mitsubishi Electric Klima Satış

Klima satış ekibimiz klima satışında tüketicileri detaylı bilgilendirmekte ve hangi amaçla, ne kadar süre kullanacakları, klima takılacak odanın ne kadar süre güneş aldığı gibi tüm detayları göz önünde bulundurarak buna en uygun klima modelini sunmaktayız. Teknik servis bölümümüzde garanti süresi boyunca destek sağlamaktadır. Firmamız hem satış hem de klima servisinde bölgede uzun yıllar boyunca aktif olarak çalışmaktadır. Firmamızı arayarak randevu talep edebilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak klima satış ve servis de geniş bir ağa hizmet sağlamaktayız. Klima kullanırken gerekli kullanım talimatları ve düzenli bakımları yapılmadığı taktirde, klimanızın ömrü çok daha uzun olacaktır. Lütfen klima bakımlarınızı aksatmamalısınız. Sizlere klima bakımında senede 2 kere bakım önermekteyiz. Yaz mevsimine geçiş yaparken ve kış mevsimine geçiş yaparken senede 2 kere bakım yaptırmak klimanızın sorunsuz ve daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak ve ömrünü arttıracaktır.

Firmamız sadece bireysel tüketici için klima satışı yapmamakta aynı zamanda kurumsal alanlar, hastane, plaza, okul, kurumlar, oteller, sinema, tiyatro, avmler gibi alanlarda aktif olarak kullanım için VRF klima sistemlerini projeleri ve satışlarını da gerçekleştirmektedir. VRF klima sistemleri çok kanallı sistem olup aynı zamanda tam kapasite olacak şekilde ısıtma ve soğutma sağlamaktadır.

Riva Mitsubishi Electric Klima VRF Sistemleri

VRF klima sistemleri merkezi panel tarafından kontrol edilen tek bir tuşla binanın tüm bölümlerinin aynı anda ısıtılması ve soğutulması sağlayan klima sistemleridir. Isı dağılımının çok hızlı sağlanması, yüksek güvenilirlik ve konforlu bir alan oluşturması tercih edilme sebepleri arasındadır.

VRF klima sistemi yapılacak olan alanın projesi oluşturularak gerekli zaman ve süre içerisinde klima montaj çalışmalarına başlanılmaktadır. Bölgede birçok kurum, avm, hastane, sinema, tiyatro, restoran gibi alanlarda VRF klima sistemleri satış ve projelerini gerçekleştirmiş olmaktayız.

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak VRF klima sistemleri pek çok özelliği ile tercih edilmektedir.

VRF klimaların avantajlarını ve özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Yüksek enerji tasarrufu sağlaması en belirgin özelliği arasındadır. VRF klima işletim sistemi özelliği harcanan elektrik seviyesini düşürür. En yüksek verim alınsa dahi bile düşük enerji seviyesi ile enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.
  • Özel kompakt tasarımı ile şık ve göze batmayan bir görünüm sağlar. Her dekorasyona uyumlu olacak şekilde istenilen alanda monte ettirilebilir. Vrf Klimalar mekanda rahatsız edici bir görünüm yaratmazlar. Uygun ve şık modeller seçeneklerini seçerek mekana en uygun olanına karar verebilirsiniz. Sorunsuzca uzun yıllar boyunca VRF klima sistemlerini kullanabilirsiniz.
  • En yüksek verimde performans sonucu ile VRF klimalar sektörde en iyi değerlere sahip olması sebebiyle performansı tatmin edici olmakta ve tecih edilmeye devam etmektedir.
  • Ultra sessiz çalışması, Mitsubishi Vrf Klima sistemleri sessiz çalışmasıyla sanki mekanda hiç klima yokmuş gibi bir his yaratır. İstenilen saat ve zamanlarda büyük bir rahatlık ile çalıştırılabilir.

 

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak sektörde her türlü model klima satış ve servis ekibimizle sizlere destek sağlamaya devam etmekteyiz. Unutmayın klimanın ömrünün uzun olması ve yüksek verimli bir şekilde çalışmasını istiyorsanız düzenli aralıklarla mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klima tercihi modellerinde her eve, ofise uygun farklı özellikle klima modelleri bulunmaktadır.

Mitsubishi klima modellerinde teknolojiyi yakından takip ederek en iyi modelleri sunmaya devam etmekteyiz. Klima modellerinde 3D i-see sensörü sayesinde sizi görebilen klima. Evet, yanlış duymadınız sizi görebilen klimadan bahsedeceğiz. Size özel konforlu bir ortam sunabilmek için vücut sıcaklığınızı takip eder. Özel olarak geliştirilmiş yapay zekası sayesinde sizin vücut ısınıza oranlı bir hava akımı sağlayarak oda sıcaklığını oluşturmaktadır. Bu sebeple de klima çarpması ve hastalığı gibi durumlar ortadan kalkacaktır. Orijinal yapay zekası ve inovatif hava dağılımı yapabilmesiyle çoklu  kanat teknolojisi ile kişiye özel konfor sağlar.

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak sizlere en iyi klima modellerini sunmakta ve akıllı teknolojik özel klima modelleriyle daha konforlu bir yaşam alanı sağlamaktayız. bir klimadan çok daha fazlası Mitsubishi klimalarında mevcut. Üstün japon teknolojisi ile geliştirilmiş Mitsubishi klimaları istenilen verim ver performansta yüksek kalite hava akışıyla çok daha konforlu ve keyifli bir yaşam alanı sürdürmenizi sağlar.

Klima tercihinden son teknolojik olarak donatılmış klima modellerini seçmeniz daha konforlu bir klima deneyimi yaşamanızı sağlar. Firmamız sektörde uzun yıllar boyunca klima satış ve servis hizmetlerini sağlamaktadır. Bir klimadan beklenilecek tüm özellikleriyle Mitsubishi klima uzun yıllar boyunca size destek olacaktır. Ömürlük dediğimiz tabir Mitsubishi klimalarında mevcut. Bir klimadan beklenilecek her şey Mitsubishi elecrtric klimalarında yer almaktadır. Yüksek verim, üstün donanım teknolojisi, düşük enerji tüketimi, yüksek performans ile Mitsubishi Electric Klima sistemleriyle klimadan çok daha fazlasını görmüş olacaksınız.

Riva Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış Düzenli bakım isteyen klimaların bakımlarının yapılması daha yüksek verim ve düşük enerji tüketimini destekler. Hemen firmamız ile iletişime gerçek daha detaylı bilgi alabilir ve servis için randevu oluşturabilirsiniz. Düzenli bakım isteyen klimaların bakımlarının yapılması daha yüksek verim ve düşük enerji tüketimini destekler.ARA
YOL TARİFİ