Kurumsal

Sektördeki 10 yıllık tecrübesini, yetkili servis olarak 2006 yılında Mıtsubıshı Electrıc ile birleştiren firmamız, 2011 yılında Mıtsubıshı Electrıc Bayisi olarak devam ettirmektedir. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz..


Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.
Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

Neta Klima Havalandırma, VRF, Cıty Multi ve Split sistemi uygulamaları ürün satışı, montaj, servis ve periyodik klima bakımı konusunda tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir.

mitsubishi

Neden bizi seçmelisiniz

Tecrübe ve Deneyim

Neta Klima Sistemleri sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip köklü bir firmadır.

İtinalı Çalışma

Temsil ettiğimiz markanın sorumluluğuna uygun itinalı ve özenli çalışmalar yürütürüz

 

Profesyonel Bir
Kadro

Konusunda uzman ve en az 10 yıl deneyime sahip bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Neta Klima Sistemleri yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eder.

Ekonomik Çözümler

Hizmetlerimizde müşterilerimize en uygun fiyatlarla akılcı çözümler sunarız

Hızlı Hizmet

Projelendirme ve uygulama hizmetlerimizde hızlı ve güvenli hareket ederiz

Vizyonumuz

*Bilgili, Tecrübeli ve Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler üretmek,
*Hedef işimiz, bulunduğumuz bölgede montaj ve servis hizmeti verirken, müşteri taleplerini zamanında ve etkin şekilde karşılamak,
*Yüksek seviyedeki hizmet kalitemiz ve müşteri  memnuniyeti  ile havalandırma&ısıtma&soğutma sektöründe en iyi yere gelmek hedefimizdir.

Misyonumuz

*Montajını , bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak montaj, yedek parça, bakım ve onarım sürecinde koşulsuz memnuniyet sağlayarak müşterilerine ulaştırmak,
*Klima sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp , memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmak amacımızdır.

Temel Değerlerimiz

İş Ahlakı 100%
Güvenirlilik 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%
Yenilikçilik 100%
Gelişimcilik 100%
Kaliteli Hizmet 100%

Kurumsal Isıtma ve Soğutma İçin Yardım Lazım mı?

ARA
YOL TARİFİ