Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış

Gelişen teknoloji ile birlikte klimalara birçok yeni özellikler gelmiş bulunmaktadır. Klimalar verimli çalışmasının yanında kullanıcıya hitap edebilen özel kişiselleştirilmiş çalışma formuyla üstün konfor sağlamaktadır. Mitsubishi klimaları teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak üstün tasarım, yapay zeka, sessiz çalışma, yüksek verimlilik, özel filtreleme olarak pek çok farklılığı sunmaktadır. Klima seçiminin mutlaka kullanılacak alanın büyüklüğüne göre olmalıdır. Klimanın soğutma-ısıtma gücüne oranla mekanın büyüklüğü orantılıdır. Büyük bir mekan için daha yüksek ebatta bir klima seçimi yapılmalıdır ki istenilen verim ve performans alınabilsin. Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış olarak firmamız her türlü yenilikçi klima modellerini satışını gerçekleştirmekte ve stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir.

Özellikle ısınan hava koşullarında klima artık bir lüks değil zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Oturulan ortamda daha sağlıklı nefes alabilmek ve durabilmek klimalara bağlıdır. Değişen iklim koşulları ve sıcaklıkların her geçen sene daha da artması klima kullanımını mecbur bırakabilmektedir. Mitsubishi klimalar özel teknolojisi ile kullanıcıya konfor sunmaktadır.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Yapay Zeka Teknolojisi

Yapay zeka teknolojinin klimaya uyarlanmasıyla birlikte pek çok değişiklik katmıştır. Yapay zeka klimalarımız özel sensörü ile birlikte ortamda yer alan insanların hatta evcil hayvanların bile vücut ısılarını ölçeler buna uyumlu olarak daha sağlıklı bir soğutma gerçekleşir. Bu teknoloji kullanımıyla birlikte artık klima çarpmasına son verilmiş olacaktır. Mitsubishi‘nin özel olarak ürettiği ve teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanarak çıkarması tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır.

Klima kullanımını pek tercih etmeyen ve rahatsız olan insanlar artık yapay teknolojili Mitsubishi klimasını tercih etmektedir. Ayrıca haftalık programlama özelliğiyle siz klimanızı hangi saatlerde çalışıp, hangi saatlerde kapanmasını istiyorsanız buna göre program oluşturarak sadece işlerine bakıp, temiz ve güzel hava ortamının keyfini sürebilirsiniz.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servisi

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış olarak firmamız klima satışı sonrası teknik servis hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Klima sorunlarında genellikle klima gazının bitmesi gibi basit problemler ortaya çıkmakta ve çok hızlı bir şekilde halletmekteyiz. Servis ekibimiz belirlenen randevu saatlerine göre çalışmakta ve zamanında gelerek servis işlemlerini bitirmektedir.

Birçok klima model seçeneği mevcuttur. Kullanım tercihi ve koyulacak mekana uygun klima modellerinin seçilmesi gerekmektedir. Bireysel klima modelleri arasında; duvar tipi klimalar, döşeme tipi klimalar, tek yöne üflemeli kaset tipi klimalar, multi sistem klimalar olmak üzere pek çok mekana uygun ve farklı çeşitlerde klimalar bulunmaktadır. Keşfet ekibimizle iletişime geçerek klima kullanılacak mekana en uygun klima seçiminde sizlere yardımcı olmaktayız.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Satış

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış için firmamız tam donanım ekibi ile birlikte hem satış hem de serviste yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Klimalar sadece soğutmakla kalmıyor aynı zamanda soğuk kış günlerinde çok iyi bir şekilde ısıtmaktadır. Doğalgaz ile uğraşmak istemeyen tüketiciler kışın ısıtma durumunda klimayı tercih etmektedir. Eğer sizde hem ısıtma hem soğutma olarak kullanmak istiyorsanız, mutlaka yüksek verimli bir klima modeli seçmeniz gerekmektedir. Bölgede aktif olarak klima servis çalışmalarını sürdürmekteyiz. Klima kullanıyorsanız klimanızın daha uzun ömürlü olması için mutlaka filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Mitsubishi Electric klimalar dışarıdan almış olduğu temiz havalı soğutarak içeriye vermektedir. Temiz ve kaliteli hava akışını sağlayarak daha konforlu hava ortamı oluşturur.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış çalışmalarında klima tercihlerinde keşfet ekibi klima takılması istenilen mekana gelerek klima için uygunluğa ve hangi klima modelinin bu mekanı ısıtma-soğutmaya yeterli gelmesini içleyerek sizlere en uygun klima modelini sunmaktadır. Seçmiş olduğunuz klimanız en kısa sürede size teslim edilerek hemen montaj çalışmalarına başlanılmaktadır. Stoklarımız her yeni gün güncellenerek, müşterilerimizi bekletmeden klima teslim ve montaj işlemlerini hızlıca bitirmekteyiz.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Vrf Sistemleri

Klima kullanılan yerler arasında; ofisler, hastaneler, okullar, restaurant, cafe, sinemalar, tiyatrolar, avmler başta olmak üzere bu büyük ve geniş mekanlara profesyonel klima modelleri veya VRF klima modellerini sunmaktayız. Çok geniş bir alana ısıtma-soğutma işleminin yapılması için büyük ve yön kapsamlı klimaların tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle VRF klimalar yön yönlü ve hızlı ısıtma-soğutma işlemi yapmakta ve her alana eşit bir şekilde havayı yaymaktadır.

VRF Klima sistemlerinde istenilen projeyi oluşturarak klima montaj çalışamların başlamaktayız. Belirtilen süre zarfında klima montaj ve teslim süresini gerçekleştirmekteyiz. Sektörde başarılı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Klima zorunlu bir ihtiyaç olmuştur artık. Isınan hava şartları ve her geçen gün artan sıcaklıklar dışarıda durulmaz hale getirmiştir. Özellikle ısınan hava koşullarına bağlı olarak gün boyunca güneş alan evler, ofisler çok sıcak olmakta ve konforlu bir çalışma hava ortamı olmamaktadır. Mitsubishi Electric klimalar sayesinde istenilen ortamı tek bir tuşla hava değişimi yaratarak müthiş bir konforlu hava ortamı sunar.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Fiyatları

Klima montaj ve servis hizmetlerinde yılların verdiği tecrübe ile uzman ekibimizle en iyi servis hizmetini sağlamaktayız. Yapılabilecek ve olması gereken her şeyi söyleyerek tüketiciyi bilinçlendirmekteyiz. Özellikle yaz aylarında çok fazla klima talebiyle karşılaşmaktayız. Klima kullanıcı her geçen gün artmakta ve bu büyük konfordan kimse mahrum kalmak istememektedir. İş yerinde ofiste klimalı yerde çalışılmaya alışılınca ancak eve geldiğinde klimanın olmaması insanı bunaltabilmektedir. Çoğu tüketicinin klima almasının neden iş yerinde klimalı ortama alışılmasıdır. Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış için firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

Doğru klima kullanımı sağlıklı bir hava koşulu için çok önemlidir. Evimizin ve iş yerlerinin olmazsa olması klimalar doğru kullanılmadığı zamanlarda klima masrafına ve çeşitli alerjik hastalıklara sebebiyet verebiliyor. Klimanın daha verimli kalmasını sağlayacak ve doğru kullanım ile daha konforlu bir hava alanı elde etmek mümkün. Klima kullanımında dikkat edilmesi gereken başlıklara bir göz atalım;

Önerilen sıcaklık değerlerini aşmamalısınız: Klima kullanımında yaz aylarında 20 ile 24 derece çalıştırılması, kış aylarında ise 23-26 derece aralığında olması gerekmektedir. ideal klima hava ortamının 25 derece olması önemlidir.

Mekanın havalandırılması: doğru klima kullanım önerileri arasında gün boyu çalışan klimanın doğal havaya etki edeceğini düşünürsek klimanın belirli aralıklarla kapatılarak mekanın havalandırılması sağlık açısından çok daha iyi olacaktır.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Bakımı

Klima bakımının düzenli aralıklarla yapılması: Bakımsız klimalar düşük verim ve konforsuz bir hava akışı sağlar. Buda da yıl boyunca klimanızın istenilen performansta çalışmasını engeller.

Klima montajının uzman servisler tarafından yapılması: Klima montajının mutlaka uzman servis tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman servis tarafından yapılan klima montajı yanlış üfleme ve kaçak hava akımına sebep vererek klima motoruna zarar verebilmektedir. Bu sebeple mutlaka uzman servis tarafından montajının yapılmasını sağlamalısınız.

Klima kullanımında tüm bunları dikkate alarak kullanırsanız klimanız daha uzun ömürlü ve yüksek performansla çalışmaya devam edecektir. Klima olan mekan da daha konforlu bir hava akışıyla birlikte sağlıklı bir hava ortamına sahip olmuş olacaksınız.

Acarkent Mitsubishi Electric Klima Servis Ve Satış çalışmalarında firmamız hem satış da hem de servis bölümünde uzman ekibiyle sizlere en iyisini sunmaktadır. Klima servis ve satış desteği almak için firmamızı arayarak randevu talep edebilirsiniz.

 ARA
YOL TARİFİ