Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış

Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış

Bunaltan sıcak hava koşulları özellikle serinlemeye ihtiyacı doğurmakta ve çoğu kullanıcı klimalara yönelmektedir. Klima kullanımı özellkle sıcak yaz aylarında büyük bir avantaj sağlamakta ve rahat bir nefes almaya ulaşılmaktadır. Klima kullanımın belirlenen doğru kullanım ve detaylarına uyulmasıyla birlikte çok yüksek oranda daha verimli ve performanslı bir çalışma elde edilebilir.

Lütfen klima kullanımında ondan servis ekibimize aklınızda kalan ve takıldığınız detayları sorunuz. Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak firmamız bölgede aktif olarak klima satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bölgede bir çok iş yeri, ofis, dükkan, restoran, cafe, plaza gibi alanlara klima kurulum hizmetlerini gerçekleştirmiş olmaktayız.

Beykoz Mitsubishi Electric Klima  Satış

Klima kullanımı son zamanlarda oldukça ihtiyaç doyurmakta ve çoğu kişi klimayı artık tercih etmektedir. Klima tercihinde mutlaka A sınıfı olmasına dikkat etmelisiniz. 10 yıldan eski klimalarınız varsa mutlaka yenilemeniz gerekmektedir. Klima takılacak olan alanın büyüklüğü klima gücünün özelliği buna göre seçilmesi gerekmektedir.

Satış ekibimiz sizi daha konforlu bir kullanım ve tercih için hangi klima modeli seçmeniz gerektiği konusunda bilgilendirecektir. Klimayı ne kadar sürede kullanacağınız, kaç metrekarelik bir alanı soğutmak isteyeceğiniz gibi belli başlı önemli detaylar göz önüne alınarak klima türü buna göre seçilmelidir. Sağlıklı bir iklimlendirme ortamı istiyorsanız tüm detayları incelemeniz ve dikkat etmeniz gerekmektedir.

Klimanızdan %100 verim almak ve sağlıklı bir hava ortamı elde etmek istiyorsanız mutlaka servis ekibimizin önerilerine ve kullanım kılavuzunda belirtilen detaylara dikkatli okumanızı öneririz. Klima kullanımında yer alan detaylı bilgilendirmelere uyarsanız klima kullanımında bir sorun yaşamazsınız. Klima filtrelerini düzenli olarak temizlemenizi öneririz.

Mevsimsel olarak klima kullanımı için özelleştirme yapmanız verimi arttırabilir. Bu sebeple yaz mevsiminde klima kullanımı için belli başlı detaylara dikkat etmenizde fayda var. Bunaltıcı sıcaklara karşı dışarıdaki havada 5 derece daha düşük ideal 25 derece oda sıcaklığını sağlamanız gerekmektedir. Aksi halde daha düşük bir hava sıcaklığı yaratırsanız soğuk algınlığı gibi klima çarpma durumlarına neden olacaktır. Hemen çoğu kişi buna dikkat etmeden düşük sıcaklık seviyelerini ayarlamakta ve ortamın çok serin olmasına neden olmaktadır. Bu durumda klima çarpmasına neden olabilmektedir.

Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis

İlk önce klima kullanımın tüm detaylarını servis ekibinden ve kullanım kılavuzundan öğrenmek klimayı çok daha verimli ve doğru bir kullanım sağlayacaktır. Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış her türlü alana uygun klima modelleri ve çeşitleriyle size en uygun olan klimayı sunmaktadır. Sektörde uzun süreli çalışmalarımız ile klima montaj ve satışlarında aktif olarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Yoğun sert ve kurak geçen iklim koşulları klimalara olan talebi çok daha fazla arttırmıştır. Mitsubishi Electric klimaları özellikle yüksek verimli çalışma kapasitesi ve ultra enerji tasarrufuyla kullanıcılara hitap etmektedir. Yenilikçi japon teknolojinin üstün kusursuz görünümü ile Mitsubishi klimalar ile istediğiniz iklimlendirme hava koşulunu evinizde ve iş yerinizde yaşayabileceksiniz. Klima tercihinde Mitsubishi özellikle akıllı sensör teknolojisi ve pek çok kişiselleştirilmiş detayları ile klima kullanımında farklı ve özel bir konfor sağlıyor.

Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış oalrak sizlere akıllı sensör teknolojisini kısaca anlatalım. Akıllı sensör teknolojisi klima ortamında yer alan insanların vücud sıcaklıklarını kontrol etmekte ve sıcaklığın düşüp ve yükselmesine bağlı olarak klima soğutma/ısıtma işlemini buna göre ayarlamakta veya durdurmaktadır. Bu şahane özellik sayesinde sizin kumanda ile klima sıcaklığını kontrol etmenize gerek kalmıyor. Aynı zamanda klima sıcaklık kontrolünü ayarlamayı unutup buz gibi bir alanda kalmadan klima çarpması da yaşamamış oluyorsunuz. Üstün japon teknolojisi sayesinde yüksek verim ve kalitede klima kullanımına sahip olmuş olacaksınız.

Farklı klima çeşitleri üretilmekte ve her alan uygun olan genellikle tercih edilmektedir. Duvar tipi klimalar, döşeme tipi klimalar, tek yöne üflemeli kaset tipi klimalar, multi sistem klimalar olmak üzere farklı kullanım ve tercihe göre seçim yapabilirsiniz. Mitsubishi klimalar modern ve şık tasarımlarıyla her dekorasyona uyumlu klimalarıyla size şahane bir iklimlendirme ortamı sunar.

Klima soğutma/ısıtma işlevinin verimli bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka uzman yetkili kişiler tarafından montajının yapılması gerekmektedir. Düzenli ve aktif klima kullanımında klima filtrelerinin temiz bir şekilde hava akışı sağlaması için düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak firmamız yetkili uzman ekibiyle sizlere klima bakım ve klima montajında yardımcı olmaktadır.

Çok sık problem olan sorulardan biride klimaların neden koku yaptığı olmaktadır. Klimalar dört mevsim kullanılan cihazlardır. Yaz aylarında ortama serinlik, kış aylarında ise ortama sıcaklık sağlarlar. Birçok elektronik cihazlarda olduğu gibi klimalarda da kimi zaman çeşitli arızalar ve istenmeyen problemler çıkabilmektedir. Klimalarda karşılaşılan sorunlardan biri de kötü koku olmaktadır. Pek çok durum klima da kötü kokuya sebep olabilmektedir. Klima filtresinin tıkanması başlıca kötü koku sorununa neden olabilmektedir.

Sık kullanılan klimaların filtresinde yoğun olarak tozlar birikebilmekte ve filtreler temizlenmediğinde bu birikmiş tozlar hava akışıyla birlikte kötü kokulara sebep olabilmektedir. Bunun dışında klima da kötü koku sebebi klima su tahliyesinin hortumu uç kısmında suyun akışını engellemeyecek şekilde olması gerekmektedir, aksi halde bu durum kötü kokuya sebep olabilir. Bir diğer neden de, klima iç ünitesinde metal kısımlarda sıklıkla çalışmaya bağlı olarak soğutma esnasında iç fan ıslanır ve belirli bir zaman sonra bu bölüm küflenmeye sebep olabilir. Bu küflenmede kötü bir koku oluşumunu sağlar.

Klimadan kötü koku gelmesine neden olan teknik nedenler dışında çevresel durumlarda sebep olabilmektedir.

Klimanın bulunduğu odada sigara içilmesi

Ortamın nemli ve rutubetli olması

Ortamın tozlu olması ve bu tozların klima filtresinde birikmesi

Bazı iş yerlerinde bulunana çeşitli kimyasal kokuların klima ile temas etmesi

Yukarıda saymış olduğumuz bu sebeplerin birçoğu klimada kötü kokuya sebep olabilmektedir. Bunun için klima kullanımında mutlaka dikkat etmeli ve bu durumları ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Teknik sorunlar için servis bölümümüzden destek alabilir ve bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak firmamız her türlü klima sorun ve problemlerinde uzman ekibiyle anında çözüm bularak sizleri rahat ve konforlu bir klima kullanımına ulaştırmaktayız. Mitsubishi Electric klimaları son teknolojik cihazları ile klimada pek çok kişiselleştirilmiş kullanım olanağını sağlamaktadır. Yeni çıkan klima modellerimiz ile çok daha rahat, yüksek verimli bir performans, düşük enerji tüketimi, istenilen doğal ve temiz bir hava ortamını Mitsubishi Electric klimaları ile bu deneyimi yaşamanız mümkün.

Uzun garanti süresi ile teknik ve diğer problemlerde destek sağlanılmakta ve hızlı çözüm odaklı çalışmalar ile tüm klima sorunlarına hızlıca müdahale etmekteyiz. Beykoz bölgesinde birçok iş yeri, ofis, ev, plaza gibi alanlara klima satış ve servis hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Klima satın almayı düşünüyorsanız ancak hangi model ve özellikte alacağınıza karar veremiyorsanız, Beykoz Mitsubishi Electric Klima Servis ve Satış olarak firmamızla iletişime geçerek hemen randevu talep edebilirsiniz.

 

 

 

 ARA
YOL TARİFİ